کتاب صمیمیت ماندگار – نوشته دکتر عبدالله مروارید

تنهایی انسان ، ارمغان همراه شدن با فناوری و مدرنیته
۱۳۹۷/۰۳/۲۰
ذخیره خاطرات
ذخیره خاطرات – جنس خاطرات چیست ؟
۱۳۹۷/۰۳/۲۴

کتاب صمیمیت ماندگار – نوشته دکتر عبدالله مروارید

کتاب صمیمیت ماندگار

دوستان عزیز ، با پیشرفت های شگرفی که علم روانشناسی حاصل کرده است ، امروز اگر کسی از وابستگی ازدواج به شانس و اقبال حرف بزند ، سخنی گزاف و حتی خنده دار به زبان رانده است . این علم مثل علم هواشناسی ، اصول و آموزه هایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بتوانید آینده رابطه و زندگی خود را پیش بینی کنید و با بکارگیری نکات و تکنیک های ساده و کاربردی ، بنیان رابطه خویش را تقویت نمایید.

ما نیز در این کتاب می خواهیم ضمن اصلاح نگرش شما عزیزان به ازدواج ، زندگی مشترک و البته رابطه عاطفی ، تکنیک های کاربردی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آنها بتوانید همان شور و حرارت عاشقانه روزهای نخست رابطه عشقی تان را برای تمام سال های زندگی حفظ کنید .

ما می خواهیم در کتاب صمیمیت ماندگار شما را با رازهایی آشنا کنیم که باعث می شوند یک زندگی مشترک ، همواره در مسیر صحیح حرکت کند و طرفین آن همیشه نگاهی توام با احترام ، عشق و علاقه به هم داشته باشند .

ما می خواهیم به شما کمک کنیم رابطه خود را به گونه ای بسازید که حتی وقتی طوفان های زندگی با تمام قدرت از راه می رسند ، نه تنها روابط تان دچار تزلزل نمی شود ، بلکه به واسطه پایداری مشترک و تلاش دوسویه برای حفظ زندگی ، عشق و علاقه تان نیز به هم فزونی یابد .

 

برای مطالعه کتاب صمیمیت ماندگار می‌توانید با استفاده از لینک زیر آن را دانلود نمائید:

لینک دانلود کتاب

 

 

کلمات کلیدی این نوشته:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *