تنهایی انسان ، ارمغان همراه شدن با فناوری و مدرنیته
۱۳۹۷/۰۳/۲۰
ذخیره خاطرات
ذخیره خاطرات – جنس خاطرات چیست ؟
۱۳۹۷/۰۳/۲۴

کتاب صمیمیت ماندگار – نوشته عبدالله مروارید

دوستان عزیز ، با پیشرفت های شگرفی که علم روانشناسی حاصل کرده است ، امروز اگر کسی از وابستگی ازدواج به شانس و اقبال حرف بزند ، سخنی گزاف و حتی خنده دار به زبان رانده است . این علم مثل علم هواشناسی ، اصول و آموزه هایی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بتوانید آینده رابطه و زندگی خود را پیش بینی کنید و با بکارگیری نکات و تکنیک های ساده و کاربردی ، بنیان رابطه خویش را تقویت نمایید.

ما نیز در این کتاب می خواهیم ضمن اصلاح نگرش شما عزیزان به ازدواج ، زندگی مشترک و البته رابطه عاطفی ، تکنیک های کاربردی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آنها بتوانید همان شور و حرارت عاشقانه روزهای نخست رابطه عشقی تان را برای تمام سال های زندگی حفظ کنید .

ما می خواهیم در کتاب صمیمیت ماندگار شما را با رازهایی آشنا کنیم که باعث می شوند یک زندگی مشترک ، همواره در مسیر صحیح حرکت کند و طرفین آن همیشه نگاهی توام با احترام ، عشق و علاقه به هم داشته باشند .

ما می خواهیم به شما کمک کنیم رابطه خود را به گونه ای بسازید که حتی وقتی طوفان های زندگی با تمام قدرت از راه می رسند ، نه تنها روابط تان دچار تزلزل نمی شود ، بلکه به واسطه پایداری مشترک و تلاش دوسویه برای حفظ زندگی ، عشق و علاقه تان نیز به هم فزونی یابد .

 

برای مطالعه کتاب صمیمیت ماندگار می‌توانید با استفاده از لینک زیر آن را دانلود نمائید:

لینک دانلود کتاب

 

 

کلمات کلیدی این نوشته:

2 دیدگاه ها

  1. حسن نژتد گفت:

    باتقدیم سلام خدمت استاد پرتلاش ، ارزوی موفقیت روز افزون دارم برای شما، سعی میکنم از سطر سطر نوشته های شما درس بگیرم . وبه دیگران توصیه خواهم کرد به سایت شما سر زده واز مطالب وراهنماییهای شما بهره مند شوند. باتشکر حسن نژاد مددکار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *